Wszystko na temat spodni dżinsowych

Spodnie dżinsowe to klasyka w szafie każdej kobiety. Naprawdę trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie współczesnych dziewczyn bez takich spodni. Ponad dekadę temu najmodniejsze stały się rurki, ale teraz do łask wracają również inne spodnie damskie. Pojawiają się też nowości, o których warto wiedzieć.

Modne dżinsowe spodnie damskie

Rurki nadal są bardzo popularne. Uwielbiają je te kobiety, które mają długie i zgrabne nogi. To właśnie rurki świetnie je podkreślają. Modne są też tak zwane mom jeans. Takie jeansy pojawiły się kilka lat temu i pokochały je kobiety, które wolą nosić coś luźniejszego. Mom jeans mają wysoki stan i obszerne nogawki, które są zwężane na dole. Inaczej tego typu dżinsy nazywa się marchewkami. Dobrze wyglądają w nich szczupłe kobiety. Powoli serca kobiet zdobywają jeansowe kuloty. To spodnie z krótszymi nogawkami, których długość sięga odrobinę powyżej kostki. Charakterystyczne jest to, że ich nogawki są stosunkowo szerokie, dlatego też w takich spodniach najlepiej wygląda się wtedy, gdy łączy się je z butami na obcasach.

Jeansowe dzwony oraz spodnie typu paper bag

Dzwony z jeansu również powoli wracają, między innymi na fali miłości do mody z lat 90. Dlatego też coraz więcej kobiet sięga po takie egzemplarze wygrzebane z własnej szafy. Jeżeli nie ma się swoich starych spodni, można kupić coś nowego w sklepie. Takich propozycji teraz nie brakuje. Jeszcze jedna godna uwagi opcja to tak zwane jeansy paper bag. Mają one wysoki stan i pasek w talii. Nosi się je z koszulkami lub bluzkami włożonymi do spodni. Pięknie podkreślają talię oraz pupę, a także optycznie wydłużają nogi. Będą idealne dla szczupłych i niewysokich dziewczyn. Jeansy to jedne z tych spodni, które tak pięknie prezentują się wiosną i latem. Wystarczy połączyć je ze zwykłą koszulką lub białą koszulą, aby stworzyć nienaganną stylizację na co dzień.