Sprawdź, co będzie modne w tym sezonie – okrycia jesienne

Jesień to czas pluchy i niepogody. Bez dobrego okrycia, nie da rady. Powinno być wiatroszczelne, chronić przed deszczem oraz zapewniać ciepło. Równocześnie nie może być tak grube jak kurtka zimowa. Do tego wszystkiego musi jeszcze wyglądać super i pasować do wielu stylizacji. Co będzie modne w tym roku?

Lakierowane płaszczyki


Okrycia jesienne to przede wszystkim lekkie płaszcze. Najmodniejsze będą wykonane z lakierowanego tworzywa. Możne być ono gładkie, w kratę lub w różnorodne printy. Pełna dowolność! Najważniejsze jednak by powierzchnia płaszcza pięknie się błyszczała. Wiele gwiazd postawiło na okrycia w tym stylu. Szczególnie dobrze prezentują się w zestawieniu z ozdobnymi kaloszami

Skórzane kurteczki

To hit wielu minionych sezonów. Kurteczki są seksowne i bardzo kobiece, ale też mają rockowy pazur. Nadają się dla kobiet, która bardziej niż ciepło – cenią sobie look. W zimniejsze dni, kurtkę można zestawić z futrzaną kamizelką. Kurtki z prawdziwej skóry lub jej ekologicznych odpowiednikach, można nosić w każdym kolorze. Wiśniowa? Czemu nie! Nigdzie nie ma powiedziane, że kurtki muszą być czarne

Ponczo

Tak, dobrze słyszałyście – do łask wracają poncza. Te wygodne okrycia jesienne, co kilka sezonów stają się znów modne. Są imponujące, ale trzeba umieć je nosić. Nadają się szczególnie do eleganckich stylizacji oraz wysokich obcasów. Ważne by unikać przesadnych ozdób na ponczo. W innym wypadku, z trendy dziewczyny można zamienić się w Indiankę.

Parki

To uniwersalne okrycia na wiele sezonów. W tym roku najmodniejsze parki ozdobione będą futrzanymi obrębami kaptura. Ożywiają one stylizacje i nadają nudnej parce indywidualnego charakteru. Najładniejsza kurtka parka damska w odcieniach wojskowej zieleni, khaki oraz granatu. Mniej popularne będą czerwone kurtki zestawione z szarym futerkiem.

Są ciekawą propozycją dla tych, którzy lubią ciepło. Parki z pewnością nadadzą się też do noszenia wczesną zimą. Oczywiście, będą nie wystarczające na siarczyste mrozy, ale na pierwsze śniegi – będą w porządku.